diamant2

Jakým stylem nebo tipem studujete velký obsah učiva (za krátký časový úsek)?

Odpovědi
zzzzz

Já mám docela dobrou foto paměť, vypíšu si podstatné v odrážkách a učím se, pokud je u nadpisu třeba ř odrážek tak si to ještě ukazuji na prstech. Pak u zkoušky se mi to snadno vybavuje. Nejsem schopna se naučit souvislý text, raději mám ty odrážky, pokud si vše kolem nich přečtu, dokážu to pak obkecat.
Doplňuji:
opravuji: třeba 5 odrážek

frankie89

tento problém jsem řešila teď o zkouškovém 😁 (lenos je svi*ě), já to dělám tak, že si spočítám kolik stránek/prezentací se musím naučit,pak si zvýrazním, co je důležité, podívám se kolik mi zbývá času do zkoušky a jedu non-stop celý den a noc a nad ránem většinou v hysterii vyřadím věci, který prostě nemám šanci si zapamatovat. Pak už to je prostě hop a nebo trop.

Vendys2

Grafické rozdělení, hodně barev a hledání souvislostí ;) (např. začíná na stejné písmenko, … ) :)

nikolqa.o

Přečtu si to, pak si vypíši na papír otázky a odpovídám na ně. Pak si to zkontroluji ( podle učebnice nebo sešitu ) a pokud mi někde chybí něco důležitého, tak si to tam dopíši jinou barvou a to si pak čtu nahlas a nechám se z toho od někoho vyzkoušet. :) Funguje to. :)