muhamed

jakym programem vymazu z videa titulky a dam tam jine…??

chtel bych predelat video s anglickyma titulkama do ceskych ale vubec nevim jakym programem a pak bych tam chtel dat pisnicku. Diky moc

Odpovědi
Bedy

tak pokud jsou titulky přímo integrovnaé ve videu, tak s tím nic neudálte.
Pokud jsou titulky oddělené v souboru .srt (apod.), tak soubor otevřít v Poznámkovém bloku a přejmenovat.
Nebo můžete si tu písničku stáhnout samotnosu a pak třeba ve Windows Movie Makeru nebo v Photo Story udělat video…

registrovana

já osobně mám nejlepší zkušenosti s přehrávačem BS.Player, který, pokud nejsou titulky integrované přímo ve filmu, umí dostupné titulky stáhnout a přes který lze titulky odebrat či přidat…