tomy999

Jakým programem nahrát můj zpěv i s hudbou díky.

Stáhl jsem si karaoke a chci si nahrát můj zpěv i s tou hudbou jaký program na to je Moc díky.

Odpovědi
JayDee446

Pokud máš nero, tak dej startsmart a zkus program Nero SoundTrax

LuciJe

Mám dobrou zkušenost s Audacity

Lexaxelaexl

Taky to jde dobře v Music Maker 14 (15). Můžeš si tam rovnou hodit tu písničku popř. video a nahrávat přímo live.

Rici

Ahoj. Moc záleží na tom, jestli si chceš jen tak hrát nebo vyprodukovat track, který má hlavu a patu a popřípadě se dá jeho výsledný zvuk ještě nějak ladit. Pokud možnost dvě, doporučuji program Cubase nebo Cakewalk. Ale hlavně nejdříve kvalitní zvukovou kartu.

atek120

Ak si chces nahravat z radia, z mkrofonu, atd. tak Sony Soundforge alebo Audacity, ak si chces nakladat hudbu, tak Cubase, FL Studio, alebo Reason.