DusanOrlik

Jakým programem,bych vystřihl danou postavu z pozadí,a tu postavu použil na jiné místo?

Zdravím,dám př. mám svojí fotku,např. jak spím v posteli,jj? No,tak moji postavu chci z toho pozadí (postele) vystřihnout,a dát jinné pozadí (např. tam dám houpací síť,jj? já nwm jak bych to popsal),ale určitě víte co myslím… Prosím o odpověď,na program co by tohle uměl,děkuji

Odpovědi
mosoj

Výběrovým nástrojem vybrat a výběr přenést.
Dej si to zde do vyhledávače. Je toho tady spousta. Každý lepší bitmapový editor to umí.
Doplňuji:
I z té postele tě to vyřízne.
Jenom nevím, jestli máš na pozadí postel, tak to asi spíš na zemi .