Jakým přístroje lze nejrychleji (hlavně nejpohodlněji) umýt zadek?

Ano myslím to vážně
Doplňuji:
Prosím poraďte s něčím co lze narvat do koupelny.

Nejlepší odpověď
hanulka11

kup si buď wc se sprchou nebo sedátko wc se sprchou podívej se zde
https://www.go­ogle.cz/search?q=wc+sed%­C3%A1tko+se+sprchou­&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a
dneska už to není žádný přepych, ale docela normální věc

Další odpovědi
honza19hk

CAS 32 T815 a jeden C proud 🙂

Drap

Pokud nechceš použít klasické techniky, zkus vodní dělo

anonym

Doporučil bych ti něčí jazyk,chceš ?

Blblblblb

TOALEŤÁK :)

cochee

Bidet.

venkovan

Ven a sníh – když je. Ale lze si koupit vodovodní baterii se sprchou speciálně k tomu to úkonu vymyšlenou. Takže žádné velké náklady, jen vyměnit baterii