ten který je

Jakým přípravkem a šetrným způsobem mám vyčistit můj monitor?

Švédskou utěrkou nebo vatičkou?

Nejlepší odpověď
briketka10

používám vlhčené ubrousky :)
Doplňuji:
i na mou novou televizku 😁

Další odpovědi
zzzzz

Já používám rukáv:-DDDD
Ne, mám takový malý sprey a hadřík, stálo to cca 100kč, je to přímo na monitor.

anonym

Používám MicroClair sprey z optiky a k tomu jsem koupila i utěrku na brýle.

Dochy

Vy toho s tím monitorem naděláte. Denaturák a PANAPR (nejsem vostrej chlap, tak čistej). Když mám extra dobrou náladu tak obětuju i brejlovej kapesníček z lídlu.

Agneta

Snad se ti nestalo to, o čem často píše Zzzzz :DDD
Lihem na okna a jemnou utěrkou.

anonym

Ideálně isopropylenem (neobsahuje vodu a neleptá) a „švédskou utěrkou“ (nenechává šmouhy)…
😉

ivzez

Panapr s trochou ironu/okeny …

marci1

Jemnou švédskou utěrkou, popř. mám gel na čištění obrazovek Philips.

PetrXY

Na LCD monitory, ale i na ty starší (skleněné) je dobrý přípravek ve spreji značky EMTEC. Lze s ním čistit třeba i brýle nebo zrcadla apod.
Doplňuji:
Lze s ním čistit i LCD televize.

anonym

Zzzzz – rukáv, posmrkanej, je nejlepšíííí…
;-D

zzzzz

🙂 Posmrkanej používá Zjentak:-DDD

ten který je

Ano,ano Zjenták.Já ne.DDD

anonym

Inu – asi Zjentek ví, jak správně impregnovat obraz…
😁

zzzzz

To zas bude, až to tu najde:-DDDDDDDDDDD

ten který je

DDD

zzzzz

Agneto myslíš jako oslimpaný monitor? A to si IceT vůbec nevěřila:-))))

ten který je

Díky,tak a jdu na to.:-)