Avatar uživatele
salinečka

jakým ovocem mám zrychlit růst prsou

jsem jeste mala ale holky ze tridy uz mají trochu prsa a proto se chci zeptat jestli nake ovoce nebo zelenina na to nepomuze prosím o odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? KačkaLes před 4432 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

nic neurychlíš ,každý se vyvíjí jinak
nesrovnávej se s tím co má druhý

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

To jsi někdew četla??
Určitě to nepomůže. Ale aní když budeš jíst za 2, růstu prsou to nepomlže. Jen budeš celkově silnější.
Neměj obavy, vše doženeš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Co je geneticky dáno, to sotva oblbneš ovocem. Buď ráda, že máš ještě pokoj se sháněním povinné „výbavy“. Neboj, nic nezameškáš a dočkáš se. Měla jsem stejný poroblém se spolužačkou, ještě v 17 letech nic a pak měla čtyřky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lorrien

Nepomůže…musíš prostě víc jíst ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Mně pomohly melouny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

Paní kuchařka v Aši kdysi říkala „Holky,jezte polívku,porostou vám prsa“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

V první chvíli mě napadly jen melouny 🙂, ale pochopitelně to nepomůže. Také se dočkáš, neboj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Maussy

Jestli ti to pomůže, mě se moc líbí malá prsa a navíc si myslím, že to je i pohodlnější pro tu ženu než mít pětky, s tím asi musí být docela starosti, nehledě na to, že se s tím nedají dělat některé druhy sportů, sexuálních poloh, atd. takže nezoufej a ovocem, ani ničím jiným to nedoháněj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ravenne

Ženy z jednoho domorodého kmene si pomáhají tím, že si šlehají prsa kopřivami, dokud nenatečou. Těžko říct, jestli to nějak dlouhodobě funguje (minimálně pár hodin je větší mít budeš), ale zkusit to v případě nouze můžeš :).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek