salinečka

jakým ovocem mám zrychlit růst prsou

jsem jeste mala ale holky ze tridy uz mají trochu prsa a proto se chci zeptat jestli nake ovoce nebo zelenina na to nepomuze prosím o odpověď

Nejlepší odpověď
hanulka11

nic neurychlíš ,každý se vyvíjí jinak
nesrovnávej se s tím co má druhý

Další odpovědi
terry

To jsi někdew četla??
Určitě to nepomůže. Ale aní když budeš jíst za 2, růstu prsou to nepomlže. Jen budeš celkově silnější.
Neměj obavy, vše doženeš.

anonym

Co je geneticky dáno, to sotva oblbneš ovocem. Buď ráda, že máš ještě pokoj se sháněním povinné „výbavy“. Neboj, nic nezameškáš a dočkáš se. Měla jsem stejný poroblém se spolužačkou, ještě v 17 letech nic a pak měla čtyřky.

Lorrien

Nepomůže…musíš prostě víc jíst ;)

mosoj

Mně pomohly melouny.

jmhad

Paní kuchařka v Aši kdysi říkala „Holky,jezte polívku,porostou vám prsa“.

fablen

V první chvíli mě napadly jen melouny 🙂, ale pochopitelně to nepomůže. Také se dočkáš, neboj.

Maussy

Jestli ti to pomůže, mě se moc líbí malá prsa a navíc si myslím, že to je i pohodlnější pro tu ženu než mít pětky, s tím asi musí být docela starosti, nehledě na to, že se s tím nedají dělat některé druhy sportů, sexuálních poloh, atd. takže nezoufej a ovocem, ani ničím jiným to nedoháněj.

Ravenne

Ženy z jednoho domorodého kmene si pomáhají tím, že si šlehají prsa kopřivami, dokud nenatečou. Těžko říct, jestli to nějak dlouhodobě funguje (minimálně pár hodin je větší mít budeš), ale zkusit to v případě nouze můžeš :).