Lol*

Jakým očním stínem zvýraznit zelené oči?

Mám zeleno-hnědé oči, které mají ale velmi zvláštní barvu a ovlivňují ji především zvolené oční stíny. Jaký odstín podtrhne právě tu zelenou barvu očí?

Nejlepší odpověď
ReHu

Fialové oč.stíny.
Ale ne tak, že bude oční víčko fialové. Stačí jemný, sotva znatelný nádech.

Další odpovědi
simoneta

Mám tak podobnou míšenici a preferuji kouřové líčení. Takže používám takové hnědé až černé stíny(zesvětluji) ale stačí jen lehký nádech a hodí se kamkoli 🙂

Wnaty

K zeleným se hodí i hnědý+zlatý stín, popřípadě můžeš celé líčení očí zvýraznit tenkou černou/hnědou linkou a řasenkou 🙂.

Šidlo

tiež mám oči, ktoré obsahujú viac farieb..hlavne tieto dve…ono všeobecne platí, že na zvýraznenie zelenej je dobrá fialová a hnedej oranžová/béžová

tu je to dobre vysvetlené

www.supervizaz.net

Agneta

Jen si dávejte ty hnědé stíny, aspoň po vás nebude nikdo koukat:DDD