Pokročilý

Jakým obdobím procházím? Nevíte, jak se toto období nazývá?

Je mi 13 let, a jak čtu tady ve skoro všech otázkách co píšou třináctiletí, tak je všichni ještě odsuzují, že jsou děti. Jako dítě se necítím,skoro všichni z naší třídy poslouchají Nohavicu a Ewu Farnu a chci být ve vyšší společnosti, ale to jsem odbočil. Takže, jde o to, že jsem gay. Necítím se na 13 let určitě. Vím to o sobě ani ne rok, a teď si procházím takovým obdobím, které nevím jak popsat. Je to smíšení pocitů spíše ze smutnější strany a pocitů bolestivých. Moc nebrečím, spíš to držím v sobě, Chci se líbat na zastávce, celý můj playlist obsahuje jenom smutné písničky, nesnáším slunečno a když vidím, že je venku slunce, tak mám chuť zase zalést do postele a spát, protože děsť miluju a líp se přemýšlí a miluju procházení v noci ve tmě, protože tam nejsou lidé a je to prostě.. nevím.. Nevíte jak se toto období nazývá ? Jestli to jsou deprese nebo tak ? Díky moc

Jakým obdobím si procházím ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Říká se tomu puberta...
;-)
A neboj - prošli jsme si tím všichni, není to nic výjimečného...
;-)

Další odpovědi:

Zlatý

Toto období se nazývá pubertou. Střídají se různé nálady, člověk má někdy takové pocity jako Ty : má rád smutné písničky, déšť a miluje spíše to smutné. Dospělí Ti připadají "nemožní", kluci jsou spíš trochu "agresivnější", holky spíše pláčou. Neboj, vše se srovná a budeš v pohodě. :-))

Bronzový

Jseš asi v pubertě a ještě ke všemu melancholik. Jedno z toho je určitě jenom dočasné.

Krásným....ještě chybí zamilovannost,bigbít a je to v cajchu...

Zlatý

Procházíš věkem telecím!

Diskuze k otázce

Zlatý

barbakan

Jugare, píše se v cajku, ty hńupe!

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.