Zlatý

Jakým neobvyklým přáním jste byli zaskočeni?

A splnili jste ho?
Situace:
Štráduju si to prostředkem ulice s obrovskou zmrzlinou. Držím se jí dost chamtivě. Přesto mě zastaví jedna malá cácora s rozježeným, ale moc roztomilým pesanem.
"Dobrý den paní, nedala byste mu prosímvás líznout? On má vanilkovou hrozně rád..."
Co byste udělali vy?

Doplňuji:
Díky za odpovědi. :-)
Udělala jsem přesně to, co napsal Protiva. O prst jsem nepřišla, jsem zvyklá na mlsné psíky. Líbilo se mi to bezprostřední a přitom slušně milé chování. Příjemný zážitek. :-)
ad Deli: Tomu říkám výdrž.
ad Lakeysha: Zaplaťpánbu, že po dvaceti letech práce v Praze (z toho patnáct let bydlení tamtéž) jsem zůstala svá. :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Tak neobvyklé přání přede mnou ještě nikdo nevyřknul, ale neměla bych jistě problém ho splnit. Pokud by se nejednalo o něco, co by bylo proti mému svědomí.
Doplňuji:
A psíku bych dala kousek zmrzliny pro mlsný jazýček, když ji má tak rád.

Další odpovědi:

Zlatý

ch mu dal určitě líznout, spíše celou. Nemyslím, že by mne někdo zaskočil neobvyklým přáním. Nikdy jsem o tom nepřemýšlel co je obvyklé a co nevšední přání. Spíše vždy přemýšlím jak vyřčené přání splnit.

Zlatý

nepamatuji na takové přání neobvyklé ale ulomila bych kus oplatky a nabrala a dala mu - lumpovi mlsnýmu

Zlatý

Moje kamarádka si přála, abych jí napekla vánoční cukroví - pracny.
No, napekla jsem jí ho, ona mi svého nedala ani ochutnat.
Dva měsíce na to mne požádala o azyl, neboť v celém bytě brousili a lakovali parkety. Vyhověla jsem jí. Týden u mne bivakovala s dcerou, manželem, fenkou a jejími 3 štěňaty!
Když se vrátila do svého bytu s novými parketami, požádala mne, abych jí přišla umýt okna, že se bojí výšek.
A co myslíte? Nešla jsem. A bylo po kamarádství.

Ta situace s holčičkou a pejskem je úsměvná, dala bych jí (mu).

Stříbrný

Před lety jsem seděl v jedné venkovní cukrárně a přišel mladší pár s psíkem. To ale nebyl obyčejný pes. Tato rasa je asi dost vzácná a dost často na nás hledí z obrazů na zámcích spolu s nějakou urozenou šlechtičnou. Pár si něco poručil a pejsek dostal pořádnou porci poháru se zmrzlinou a vaječným koňakem. A já se s údivem nestačil divit jak urozený šlechtic mlsá přímo ze skleněného poháru a opájí se s chutí alkoholem.

Pokročilý

Určitě bych si s cácorkou popovídal, a na prstě bych trochu zmrzliny nabídl.

Pokročilý

Na tohle už mám moc pražáckou nevrlou povahu, asi bych se na ní jen udiveně podívala a šla dál. Stejně nemám ráda, když se zvířatům dává lidský nezdravý jídlo.
Osobně na žádný zvláštní přání nepamatuju.

Pokročilý

Tak pochybuju že by to někdo udělal a je jedno jestli je to pes nebo člověk, nedal bych nikomu at si koupi když chce, ještě bych něco od nich chytl.

Diskuze k otázce

Zlatý

Damiana

ad Lucasy: Nevěřící Tomáši! Nepochybuj! Nevím, proč bych si to vymýšlela - právě proto se ptám, neboť mne to zaskočilo...Byla to malá holka, bylo to roztomilé a dost překvapující. A koukám, že jsi lakomější víc než Harpagon...

Bronzový

Illines

Damiano,zdravim a pekne trefne jste to napsala.

Zlatý

Damiana

ad Illines: Díky. :-) Kde jste byla tak dlouho? Už se mi tu po Vás stýskalo a jistě nejen mně! :-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.