Avatar uživatele
Damiana

Jakým neobvyklým přáním jste byli zaskočeni?

A splnili jste ho?
Situace:
Štráduju si to prostředkem ulice s obrovskou zmrzlinou. Držím se jí dost chamtivě. Přesto mě zastaví jedna malá cácora s rozježeným, ale moc roztomilým pesanem.
„Dobrý den paní, nedala byste mu prosímvás líznout? On má vanilkovou hrozně rád…“
Co byste udělali vy?

Doplňuji:
Díky za odpovědi. 🙂
Udělala jsem přesně to, co napsal Protiva. O prst jsem nepřišla, jsem zvyklá na mlsné psíky. Líbilo se mi to bezprostřední a přitom slušně milé chování. Příjemný zážitek. 🙂
ad Deli: Tomu říkám výdrž.
ad Lakeysha: Zaplaťpánbu, že po dvaceti letech práce v Praze (z toho patnáct let bydlení tamtéž) jsem zůstala svá. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, Drap, suaeda, Illines, anonym před 4292 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Tak neobvyklé přání přede mnou ještě nikdo nevyřknul, ale neměla bych jistě problém ho splnit. Pokud by se nejednalo o něco, co by bylo proti mému svědomí.
Doplňuji:
A psíku bych dala kousek zmrzliny pro mlsný jazýček, když ji má tak rád.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

ch mu dal určitě líznout, spíše celou. Nemyslím, že by mne někdo zaskočil neobvyklým přáním. Nikdy jsem o tom nepřemýšlel co je obvyklé a co nevšední přání. Spíše vždy přemýšlím jak vyřčené přání splnit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

nepamatuji na takové přání neobvyklé ale ulomila bych kus oplatky a nabrala a dala mu – lumpovi mlsnýmu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Moje kamarádka si přála, abych jí napekla vánoční cukroví – pracny.
No, napekla jsem jí ho, ona mi svého nedala ani ochutnat.
Dva měsíce na to mne požádala o azyl, neboť v celém bytě brousili a lakovali parkety. Vyhověla jsem jí. Týden u mne bivakovala s dcerou, manželem, fenkou a jejími 3 štěňaty!
Když se vrátila do svého bytu s novými parketami, požádala mne, abych jí přišla umýt okna, že se bojí výšek.
A co myslíte? Nešla jsem. A bylo po kamarádství.

Ta situace s holčičkou a pejskem je úsměvná, dala bych jí (mu).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Před lety jsem seděl v jedné venkovní cukrárně a přišel mladší pár s psíkem. To ale nebyl obyčejný pes. Tato rasa je asi dost vzácná a dost často na nás hledí z obrazů na zámcích spolu s nějakou urozenou šlechtičnou. Pár si něco poručil a pejsek dostal pořádnou porci poháru se zmrzlinou a vaječným koňakem. A já se s údivem nestačil divit jak urozený šlechtic mlsá přímo ze skleněného poháru a opájí se s chutí alkoholem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

Určitě bych si s cácorkou popovídal, a na prstě bych trochu zmrzliny nabídl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

Na tohle už mám moc pražáckou nevrlou povahu, asi bych se na ní jen udiveně podívala a šla dál. Stejně nemám ráda, když se zvířatům dává lidský nezdravý jídlo.
Osobně na žádný zvláštní přání nepamatuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Tak pochybuju že by to někdo udělal a je jedno jestli je to pes nebo člověk, nedal bych nikomu at si koupi když chce, ještě bych něco od nich chytl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Damiana

ad Lucasy: Nevěřící Tomáši! Nepochybuj! Nevím, proč bych si to vymýšlela – právě proto se ptám, neboť mne to zaskočilo…Byla to malá holka, bylo to roztomilé a dost překvapující. A koukám, že jsi lakomější víc než Harpagon…

před 4292 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Damiano,zdravim a pekne trefne jste to napsala.

před 4292 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

ad Illines: Díky. 🙂 Kde jste byla tak dlouho? Už se mi tu po Vás stýskalo a jistě nejen mně! 🙂

před 4292 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek