BurTon

Jakým nejlepším programem převedu MP3 do WMV nebo jiného hudebního formátu

Potřebuju převést formáty MP3 do WMV nebo do jíného formátu, které přečte mé autorádio, které nepřehrává MP3… Jakým programem a do jakého formátu mám dát soubory MP3 aby to šlo v autě… děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

FormatFactory

link:

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/for­mat-factory/

Další odpovědi
anonym

viz předchozí odpověď od „mivojda“

ale podle mne, pokud si váš přehrávač neporadí s nejpopulárnějším formátem MP3, pak velmi pravděpodobně (docela učtitě) nepřehraje ani ogg, wma, flac a jiné audio formáty … MP3 je takový základ který umí všechny přehrávače, pokud vůbec umí přehrávat komprimované datové audio nahrávky a nejen standardní AudioCD disky

pokud váš přehrávač MP3 neumí asi vám nic jiného než standardní a neefektivní AudioCD nezbude (pouhých cca 18 nahrávek na jednom CD namísto stovek nahrávek v MP3 formátu)