Jakým názvem oslovujete tu ruličku papíru na WC ?!

Doplňuji:
Já zapomněl dodat,že ji říkám šajsnpapír.

Nejlepší odpověď
Damiana

Jsem nesmělá. Počkám, až mě osloví jako první…

Další odpovědi
bolak

právě zakoupenému a voňavému říkám toaleťák, jakmile ho jednou použiji, oslovuji ho „petře“

ten který je

V obchodě toaletní papír a doma panapr.:-)

anonym

toaletní hajzlpapír, to proto, že jsme intelektuálové 🙂

hanulka11

toaleťák, hajzlpapír,

anonym

Tak přímo neoslovuji, ale říkám toaletní papír.

manon

Nemluvím s ní :)

anonym

Toaletní papír, alias toaleťák neoslovuji. Ten si se mnou většinou nemá tendenci pokecat, tak proč bych ho měla nějak oslovovat. Pouze ho používám a na diskuze s ním většinou v prostředí, kde jej používám, nemám čas, ani zájem.

Protiva

Říkám ji podle firmy, která ji vyráběla " Harmasan"

pizlicka

vzdy zarvu sedíc na zachodove mise.........­..toaletááááák!!

šmudla1

Ty si s ní povídáš??a o čem?

david22

Říkám tomu WC papír. Prodavačky v obchodě většinou na mě nechápavě zírají, co vlastně chci.