Jakým názvem filmu byste označili svého/svoji exmanžela-ku ?!

Nejlepší odpověď
anonym

Jestli se rozlobíme,budeme zlí ! Bod zlomu.Skalpel,pro­sím!

Další odpovědi
briketka10

Věčný snílek..
Věčný umělec..
Zasněná duše..
byl kytarista, pak maloval, protože ho začaly bolet moc ruce a jak je to tak s Blíženci, kdo je zná, jsou stále jakoby ve snu přes den, v noci, no pořád i když jim něco říkáte :DD

iceT

Tome,barbakan se ptá na ex,tam už snad už snad rozvod nehrozí,když už je ex…no nic,to já jen tak.....

No a odpověď pro barbakana…napadá mě Tornádo
Doplňuji:
…jestli je to exmanželka nebo expřítelkyně,to vyjde skoro nastejno,pořád je to ex,jen je pak rozdíl mezi rozvodem a rozchodem-rozvod stojí trochu víc všecho…

tom004

Nevím a rozvádět se kvůli tomu,abych to mohl zjistit,nehodlám. 🙂
Doplňuji:
Pro iceT. To je fakt,nějak jsem to nedomyslel.

Alesh

Sice to nebyla manželka, ale napadl mě film … http://www.csfd­.cz/film/4953-krava/

venkovan

Kouká mi přes rameno – tak …

emm.kate

pro posledního expřítele – Mr. Nobody
a pro ty ostatní – Zoufalci, nebo Někdy se vracejí
(btw všechno skvělý filmy:))

Deli

Mne spíš napadá písnička:
Sousedův Pepíček
nemá žádný koníček
ruce jdou mu dozadu
on je prostě pozadu…
… a (taky) proto jsem se rozvedla.

huxa

iceT-tom asi nemá exmanželku ;) svoji expřítelkyni bych asi označil filmem 50krát a stále poprvé, stále to byli jen začátky…

pizlicka

princ nebojsa.do vseho sel po hlave,ouuuuu.bez rozmyslu.

alenad

Já ho nazvala Poslední neandrtálec http://warez-forum.cz/ao-posledni-neandrtalec-ao-le-dernier-neandertal-2010-t264492.html