Neonka

Jakým lepidlem nebo jakým způsobem lze zpevnit roztřepené konce tkaniček ?

Nejlepší odpověď
tuCZek

nejlíp bezbarvým lakem na nehty,nebo pokud jsou umělé,tak zatavit zapalovačem

Další odpovědi
Miroslavst

Pokud jsou tkaničky z umělých vláken, stačí na chvíli nahřát nad zapalovačem a prstem stlačit.

sejtanka

zapalovač,ten ti to malinko zpeče dohromady.

dědapetr

NEjlepším způsobem je pokud jsou umělé nahřát potom mokrýmí prsty vytvořit špičku.

iceT

Taky to dělám zapalovačem,ale není lepší koupit nové?

FOG

Nekdy u pracovnich,kdyz jsou dostatecne dlouhe,tak udelam uzlik a zastrihnu popr. tez zatavim.

kikynka

Opravdu nejlépe tím zapalovačem nebo tužidlem