Jakým lakem natřít novou dřevěnou zahradní chatku?

Nejlepší odpověď
anonym

luxolem

Další odpovědi
elektrikář

Luxol to je barva a impregnace, Navrch vrstvu fermeže chrání před vyplavováním a dšťovou vodou.Používal se i bezbarvý lodní lak ten je odolný proti slunci i vodě možná
že jsou nějaké jiné nové náťerové materiály .Zkuste se zeptat v Obi nebo nějakém větším obchodě kde mají míchání barev.Varuji před Balakryly a ostatními vodou ředitelnými nátěry, to se loupe.

ibišek

Já by jsem doporučila výrobky od Xyladecoru.Jsou ale dražší.