ReHu

Jakým krémem naplnit korpusy Štramberských uší? Děkuji.

Doplňuji:
Máte pravdu, zkusím jen tu šlehačku. Aby to nekazilo jejich chuť. Mají je v Globusu, zítra jdu na návštěvu, tak jich vezmu pár s sebou 🙂.
Díky 🙂.

Nejlepší odpověď
BEAES

Já bych tam nedávala krém, jí se jen tak, možná by se daly naplnit šlehačkou, s krémem to bude kalorická bomba.

Další odpovědi
anonym

Pokud to chápu správně,originál žádnou náplň nemá.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C5%A0tram­bersk%C3%A9_u%C­5%A1i

http://recepty­.vareni.cz/stram­berske-usi/

anonym

Já bych je naplnila třeba jen šlehačkou,ozdo­bila,jako pohár(čok. hoblinky,oříš­ky)nebo bych z bílků udělala sníh,do něho zamíchala trošku marmelády,kousky kompot.ovoce a špičky omočila v rozpuštěné čokoládě.

Miroslavst

žloutkový? asi jo.

hanulka11

zde jsem našla přimo radu z výroby

Hotové uši pak můžeme ozdobit šlehačkou, marmeládou i máčet v čokoládě či zdobit oříšky nebo mandlemi. Fantazii se meze nekladou
Doplňuji:
je pravda, že jejich chuť je specifická a kazit to nějakým krémem je škoda, mě tedy ale moc nechutnají …tisíc lidí tisíc chutí

Zdroj: http://eagri.cz/pu­blic/web/mze/po­traviny/regio­nalni-potraviny/z-regionu/stramberske-usi.html

dagry

Jéžiši… Štramberské uši… lahoda!!! Tak já osobně bych je teda ani ničím neplnila, protože je to kořeněné pečivo a jejich chuť je natolik výrazná a voňavá, že je škoda ji něčím kazit. A ke kávě či čaji balada 🙂 Tak si holky dejte i za mě. U nás bývají ke koupi jenom o pouti – bohužel ☹