verka

Jakým kabelem lze připojit setobox ke staré televizi?

Nejlepší odpověď
www

Pokud nemá TV scart vstup, tak jen koaxem 75 ohm.

Další odpovědi
lexx

Jaký je typ TV ? Má přípoj SCART na zadním panelu ? (velká plochá zásuvka 10 + 10 kontaktů ve dvou řadach nad sebou). V opačném případě Set top box s modulátorem a do vstupu ANTÉNA na TV, naladit pak kanál, podobně jako dříve na videu a TV bez SCART.

Sůwa

SetTopBox s modulátorem a kabel, který má jen na jedné straně koncovku Scart.

tom004

Jenom doplním,že některé starší TV,měli AV vstup cinch,které lze použít.