Jakým jiným slovem se dá nahradit slovo „analýza“ např. podniku,reklam. kampaně apod.

Dá se použít ještě i nějaké jiné slovo, které by to tak vytihovalo kromě slova „průzkum“ potřebuji to použít do absolventské práce.

Nejlepší odpověď
Drap

rozbor

Další odpovědi
tom004

Použijte slovo rozbor.

Terryle

Jo, taky mě napadl rozbor.
Nebo v určitejch významech i výzkum. Ale ani jedno z toho není přesný… analýza je analýza :)

Děda Louda

Analýza je česky rozbor. V uváděných souvislostech jde spíše o rozbor s vyhodnocením sledovaných parametrů, případně s návrhem změn či zlepšení stavu ze zadaného hlediska.
Mimochodem, můžu se zeptat, co to vlastně hodláš absolvovat?

Pajonel-ka

Hodlám obsolvovat Masarykovu SŠ zemědělskou a Vyšší odbornou školu :)
A děkuji za odpovědi!!!

dědapetr

nevím ale možna statistika.

dudu

posouzení, zhodnocení, rozklad,