Jakým jazykem píše uživatelka Led, že se to velmi špatně čte?

Nejlepší odpověď
led

Špatně čte, alebo nečitateľné znaky?
Zatiaľ sa mi nikto nesťažoval na nečitateľnosť. Práve naopak, niektorí ma žiadali o slovenčinu. Mne nie je problém písať česky a gramaticky hezky. Ak budete viacerí s týmto problémom…
Doplňuji:
U nás máme šťastie, že čeština sa dabuje minimálne (len pre tie mini-mini deti). Ostatné deti rozumejú.
Žiaľ, máte pravdu. Badám, že české deti (aj slovenské v ČR) už nerozumejú slovenčine ako naša generácia.
Ale v oboch našich štátoch sa teraz deti viac sústreďujú na angličtinu, Až tak, že neovládajú ani svoj rodný jazyk. ☹

Další odpovědi
arygnoc

je to jeden z najkrajších jazykov, aký poznám – slovenčina.
Hovoria ním občania Slovenskej republiky (východní susedia Českej republiky).
Kedysi sa týmto jazykom bežne hovorilo aj v Česku a každý mu rozumel.

anonym

Led, klídek, ti slušní tě požádali o tvůj rodný jazyk a to samozřejmě platí.
Nějakej jízlivej anonym, který se chce dělat zajímavým, nemá právo nás rozeštvávat.
Podle všeho je poloviční negramot, když ani neumí číst latinku.
My jsme ještě povinně maturovali i z ruštiny, takže nám ani azbuka nepřipadá exotická.
P.S. Čeští uživatelé na slovenských Odpovedi.sk píší česky bez jakýchkoliv problémů a všichni jim rozumějí.

Andělé

Mě se po Led čte úplně v pohodě a ještě si tu nikdo do ted nestěžoval…Naopak se ráda seznamuju ještě více se Slovenštinou…:-)

dědapetr

Nevím co se ti špatně čte,pro mě je to v pohodě,my jsme se slovensky učili číst.

hanulka11

je to slovenština … to neznáš?

anonym

Ja si myslim , ze si tu z nas spise nekdo udelal prd … cu ! 🙂
Led mam rada tak jak tak , ale i proto , ze me slovenstina krasne zni … -iv-

coco

Nebo je to člověk velmi mladý,který této řeči už nerozumí.
Hlavně,že většina umí celkem slušně anglicky…