Jakým jazykem komunikujete s vietnamskými prodavači ?

Nejlepší odpověď
briketka10

já česky a oni ťutíí, ťutíí, moť ťutíí paní..
kupuju sezonně letní kraťasy..
taky někdy usmlouvám desetikačku, když je dírka v rozkroku..

Další odpovědi
hanulka11

U nás jsou veliké potraviny a všichni rozumí i mluví česky a já na ně také česky.

Jikra

No samozřejmě že „ceski“.Se snaží,jsou ochotný a slušný a já si nima ještě hraju na smlouvání a to že úspěšně.
To nemá chybu.

Drap

Vžhradně vietnamsky, taky jak jinak ?

IK

česky, moc dobře se domluvím a ještě si mne pamatují a vědí že u nich kupuji zelený čaj, zatímco já vím jen kde je ta díra do jejich obchodu a od sebe je nerozeznám.