blbec

jakým herbicidem se zbavím žabince mezi jahodami

likvidace plevele

Nejlepší odpověď
beer

Mezi jahody bych vůbec herbicid nedával, ale plevel odstraňoval průběžně pletím. Navíc, herbicid u jahod můžeš použít jen na jednoděložné a to jsou trávy.

Další odpovědi
hanulka11

já bych dala pod jahody folii /černou/ a tím by se žabinec zahubil …jinak pravidelným ,neúnavným pletím se žabince zbavíš

briketka10

http://www.agroc­s.cz/zahradni-divize/produk­ty/herbicidy/

některé z těchto jsou asi na všechen plevel, kromě toho co mi v létě vyrašil na mé zahrádce, musím poslat vzorek panu Větvičkovi..