novinář

Jakým dokumentem si můžu zajistit aby mi při domluveném napadení (skopání, vykopnutí zubu apod…) nehrozil…

Dobrý den, jakým dokumentem si můžu zajistit aby mi při domluveném napadení (skopání, vykopnutí zubu apod…) nehrozil žádný postih (trestně právní)?

Odpovědi
Martin1001

žádným…

Reezo

Nijak je to zákonem dané. Jestli někoho napadneš, tak má právo na to se bránit ve větší míře. V případě, že by byl v ohrožení života, může využít všech možných prostředků, aby bránil svůj život. (pouze pokud je napaden)

vše živé má podle mě právo žít.