KateřinaLo.

Jakým dalším jazykem se naučit?

Dobrý den, jelikož mám moc ráda cestování a jazyky,chtěla bych se naučit i dalším jazykem,ale nevím kterým.
Zatím se ve škole učím anglický a německý jazyk – oba mne moc baví.
Ten další jazyk byh se chtěla učit přes internet ( pomocí videí,stránek..)
Pokud by jste o něčem takovém věděli,byla bych ráda,kdyby jste mi to napsali :)

Nejlepší odpověď
arygnoc

záleží na destinácii, ktorú budete v cestovaní preferovať.

európa – neuškodí francúzština či taliančina, ani jeden národ nemá rád angličtinu.
ázia – nejakú čínštinu, asi najrozšírennejšiu mandarínštinu, v japonsku a kórei sa všade dohovoríte anglicky.
južná a stredná amerika – španielčina či portugalčina.

tak si vyberte.

;-Q

Další odpovědi
Kelt

To se musíš rozhodnout sama. Můžeš zkusit španělštinu, ruštinu, francouzštinu nebo italštinu. Ale rozhodnout se musíš sama. Dnes je možné sehnat učebnice skoro všech evropských jazyků v češtině a pokud umíš anglicky, můžeš si na internetu najít i některé další, se zvukovou nahrávkou. Něco je i ve stahuj.cz. to záleží na tobě, které země tě lákají.

anonym

Španělsky, tady je video, fráze pro začátečníky
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=zNViHjHAv­Hw

marci1

Španělsky, španělština se mi líbí. 🙂

lexx

pokud chceš emigrovat z Kocourkova pryč (doporučuji) tak německy, anglicky, to je základ…pokud chceš zůstat doma tak nějakej jazyk šikmookých parchantů se bude hodit, už brzo budem jejich tábor nucených prací a rezervní armáda levné pracovní síly

Luxx

arabsky, čínsky… to je teď docela aktuální si myslím