Jakých je vašich 5 víceméně nejoblíbenějších českých seriálů?

U mě je to následovně:

  1. Terapie

(Mistrovská práce pod dozorem HBO a vůbec první česká produkce v jejich režii. Hodně emocí a lidé mluvící otevřeně o tom co je trápí a s čím bojují. Zajímavá směs herců a hereček v rolích pacientů a celkově navyková záležitost. Bral i bych i více jak dvě série. Roden exceluje.)

  1. Chalupáři

(Miluju ten pohled na ty časy kdy se žilo od srdce a vše bylo poctivé a pravé. Opravdu se žilo tak fajn nebo se jedná o nadnesený a zkreslený pohled na komunismus?)
3)Dobrodržství kriminalistiky
(Na tento seriál můžeme být opravdu hrdí. Zlatá česká tvorba.)

  1. Arabela

(Moc si to nepamatuju, ale moc mě to bavilo.)

  1. Návštěvníci

(Spousta srandy a také originality. Kde je ta kvalita dnes?)

Nejlepší odpověď
klumprt

Případy 1. oddělení
Malý pitaval z velkého města
Nemocnice na kraji města (pouze 1. série)
Dobrodružství kriminalistiky
(pátý je ten, na který jsem si nevzpomněl)

Další odpovědi
anonym

Plechová kavalérie
Žena za pultem
Dobrá voda
Chalupáři
Byl jednou jeden dům
Hříšní lidé města Pražského(Marvan)
Inženýrská odysea
a prostě všechny natočené před rokem 1989!

RyuzakiKate

Dobrá čtvrť, Comeback, Bylo nás pět, Josef a Ly (to jsem viděla jako malá a moc mě to bavilo, někdy si to musím sehnat znovu)… no a na doplnění asi ty Četnický.