Rokio

Jakých je pět vašich největších úspěchů?

Mezi mých pět největších úspěchů patří 2. místo v okresním kole v soutěži Finanční gramotnost, 3. místo ve vojenském pochodu na 70 kilometrů, samé jedničky na konci základní školy, jednička z matematiky na vysvědčení na Obchodní akademii a překonání rychlosti 300 čistých úhozů za minutu.

Nejlepší odpověď
annas

Jsem na tom stejně, jak píše Robert Fulghum ve své knize:
„Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce“.

Zde začaly moje první úspěchy, které se ukázaly pro život důležité:

  1. Vracím věci tam, kde jsem je našla. .
  2. Uklízím po sobě.
  3. Před jídlem si myji ruce.
  4. Používám slova prosím a děkuji, promiň.
  5. Stále se učím, přemýšlím, pracuji atd.

Další odpovědi
Drap

1,že jsem se narodil
2,že jsem prošel školkou
3,že jsem absolvoval jesle
4.že jsem se vrátil zpět do školky
5že jsem absolvoval ZŠ

Do školky jsem chodil opravdu 2×. Nejprve mne z ní vyšoupli a musel jsem do jeslí a potom jsem se do ní vrátil.

agentpv

Tak pro mně už je úspěch i toto:

  1. že jsem ráno vstal
  2. že jsem došel včas na wc
  3. že jsem našel doma něco na snídani
  4. že jsem se doplazil do práce jen o 5 minut později
  5. že jsem přežil dopolední výuku ve škole

Mc Merkurion

… pročti si někdy odpovědi, ať nemusíš opakovat otázku: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-jsou-tri-vase-nejvetsi-uspechy …

Šidlo

annas: ani neviete, akú máte pravdu.....poznám ľudí s IQ 130+, čo doslova nevedia/úmyselne ignorujú základné pravidlá rozumného života alebo rovno realitu samotnú

ja pridávam:
1.pripútavam sa bez vyzvania od svojich 3 rokov
2. viem prišiť gombík
3. viem, prečo nejesť zelenú salámu
4. neverím všetkému, čo vidím a počujem
5. viem sa dosť slušne ovládať