Heřman

Jakých 5 (vynálezů) je pro vás nejlepších které používáte.

Pro mě je nej… cyklistický kolo, autobus, notebook, internet a vana (v koupelně).

Nejlepší odpověď
anonym

Papír, kolo, peníze, el.energie, internet.

Další odpovědi
tom004

Za ten nej, považuji proces přeměny pevného skupenství v kapalné u švestek.

anonym

  1. domestikování prasete domácího = bůček
  2. zušlechtění chmele=pivo

3.brambory=rum
4.peníze = pokud možno bez práce
5. kodex

Advance

Tak můj nejoblíbenější vynález je postel a pak: sprcha,tužka s gumou,lednice,Pc s připojením k internetu.

Mapel

  1. brýle
  2. elektřina
  3. počítač
  4. televize
  5. auto

Drap

Nedovedu si představit, jal by vypadal život, kdyby jsme neměli tyto vynálezy, které každý den piužíváme aniž si to uvědomujeme.
Nůž
rozdělání ohně
páka
kolo
zemědělstvía domestikace zvířat

Lucijej

Za mě to je:

  1. kafe :o)
  2. kytara
  3. spacák
  4. wc
  5. aromaterapie

Bublinnka

  1. Elektřina
  2. Mobil
  3. Mikrovlnná trouba
  4. Zrcadlo
  5. Řasenka

Warv_Mgl

1.postel
2.obleceni
3.mobil
4.bryle
5.fotak

pizlicka

postel,dobra matrace,mikro­vlnka,rychlovar­na konvice,pocitac.

pusinka50

To jste tu všichni nekuřáci, že jste nezmínili retko?:-) U mně jednoznačně vede automobil, PC s internetem, lednice, mikrovlnka, mobil.
Z dalších toaletní papír, elektřina, tekoucí voda, vana, ústřední topení, zrcadlo, šminky, hřeben, oblečení, brýle, kontaktní čočky

huxa

notebook. notebook, plasty, antibiotika, anglický rohlík :3

anonym

Kniha, mobilní telefon, hračky, papír a psací – kreslící potřeby.

anonym

ehm, ehm … -iv-