hniz

Jaký zvuk tě nejvíc obtěžuje?

Jaký zvuk tě nejvíc obtěžuje? pište :P

Nejlepší odpověď
briketka10

všechen, který mě ruší, jak ve dne
i před usnutím nejvíc kamna, jak
spínají a různé spotřebiče praskající
stěny i nábytek potom vřískající děti
cikánské pod mým oknem verandy..
Doplňuji:
rozladěný rádio od souseda když v létě griluje :(

Další odpovědi
Frofo

U mě teda zvuk mého budíku ráno..

bolak

Já už o tom psal zde > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ceho-jste-se-naposledy-lekli jsou to praskající petky, když se změní teplota v místnosti, stačí když někdo nechá pootevřený dveře do chodby a už to praská, už sebou cukám..

A pak samozřejmě popeláři, který tahaj popelinice přes schody protože sou líný ty padesátikilový nádoby zvednout, hodit si je na záda a vodtáhnout je po svejch, pěkně potichoučku, jako slušně vychovanej humusman..

pusinka50

Každý hlasitý. Nejvíce však různé rekonstrukce v našem baráku, ze kterých se už můžu zbláznit a nebere to konce ani zvonce, tak se už těším, až odtud vypadnu. Zajímavý je, že v Praze mi vadí popeláři nebo „Búúú, Vezeme čerstvé mléko, búúú“, ale na vsi mi traktory ani kombajny či autobusy nevadí

Lenča59

když máma vysává. ten hluk z toho vysavače to je děsný..

nebo když můj táta křičí -.-'

Rocker

Techno,rap,house a podobný rámusy

honza19hk

ten z reklamy na Alzu.

jinak nevím jak někomu může vadit upouštění tlakového vzduchu z brzd tatry.Podle mě to zas takový zvuk nedělá,jen ho nesmí vypustit všechen,pak ta tatra nebrzdí.

RyuzakiKate

Chrápání, hlasité mlaskání a chroupání, falešný zpěv, falešný smích a to je tak vše, na co si teď vzpomenu. Jinak jsem schopná snést hodně věcí.

I_hate

Skřípání polystyrenu. Skřípání zubama. Skřípání nehtů na tabuli.

Fyzik

Mňoukání o půl šesté ráno nebo jeden z klasičtějších, když jede Tatrovka a zrovna u mě vypustí vzduch, to je na akutní defekaci.

lukas.zmizik

když vedle mne nekdo začne pojídat chipsy

Ladič pian

Po tem je každýmu prd. :P