Zlatý

Jaký zvuk by byl "ten váš"?

A druhý dotaz - za jak dlouhou dobu byste při poslech "svého zvuku" zatoužili po svěrací kazajce?

http://aktualne.centrum.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Strašné. Jsem na zvuk citlivá. Nesnáším hlučnou hudbu, hlasitý projev, vrzání, skřípíní atd. Těžko vybrat z odkazu,, ale nejhorší pocit jsem měla při přejíždění nože po skleněné lahvi - přeběhl mně mráz po zádech ...

Čas nedovedu odhadnout, ale zřejmě by to dlouho netrvalo.

Další odpovědi:

Jsem na hodně podobně jako annas. Nejlepší zvuk je ticho. Když je na ulici nějaký kompresor nebo sbíječka, raději to místo obloukem obejdu, ze silného nepříjemného zvuku se mi dělá úplně špatně od žaludku. Kravál z motorek, letadla, cirkulárky ap.nesnáším. Občas si ale pustím muziku hodně nahlas. Z té nabídky zvuků jsou nejhorší ty "polystyrenové".

Zlatý

Z uvedených žádný.
Pro mne je nejhorší suchý polystyren po suchém skle. Hnus nejhnusnější, stačí jen představa :-D.

Zlatý

Šustění bankovek naší současné měny ,to bych vydržel snad věčně.

Bronzový

Brrr.... až mi mráz proběhl po záhech

Stříbrný

Polsytyren na skle a pak taky železný kartáč na rezatém kovu. Husí kůže. Ale dá se to překonat...soustředit myšlenky jinam.

Zlatý

Pro mě nejnesnesitelnější zvuk je ten, který vzniká při čištění zubů, když kartáček drhne o zuby, to mi fakt trhá uši. Zvláštní, že při čištění mých zubů mi to zase až tak nevadí, ale když slyším druhého, tak to bych vyletěla z kůže.

Zlatý

Júú, ta kudla na flašce - brr, to je síla, úplně se mi z toho zkazil účes! Nemám ráda ani monotónní, opakující se zvuky - ťukání, klapání, ... Ale tohle byla tedy hitparáda za všechny prachy.

Stříbrný

žádný,jelikož jsem na randál zvyklý z demolic.A pokud mi leze na nervy což sice občas ano,tak existují sluchátka.

Pokročilý

Pro me je nejhnusnejsi z nabizenych ta vidlicka na skle,to sem mela az husinu jen pri predstave.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.