Michal

Jaký zločin je podle vás nejtěžší?

Je mnoho zločinů a v souvislosti s tím tresty.Nejhorší zločin-nejtvrdší trest.Není to hlasování kdo je a kdo není pro trest smrti!

Nejlepší odpověď
BEAES

Myslím, že promyšlená vražda, týrání dítěte a pedofilie.

Další odpovědi
magicm18

Lide ziji v ruznych spolecnostech,maji ruzna nabozenstvi,kul­turu,vzdelani i vychovu.Trest za zlocin muze byt odlisny u muslimu,indi­anu,cirkve i treba u eskymaku a vubec kultur na ktere si vzpomenete.Osobne si myslim ze nejvetsi zlocin je vrazda,zejmena smrt ditete.Trest :oko za oko ,zub za zub?Trest smrti?Bozi soud?

anonym

Nejsem patriot,ale co třeba vlastizrada?

anonym

Terorismus,vrazdy deti a mafianske uklady-intriky.

ten který je

Myslím si že nejtěžší zločin je úkladná vražda,terorismus a válečný zločin.

iwetax

Nejhorší je když oběť ví že umře a nemá šanci tomu zabránit. Když vrah záměrně odládá poslední ránu.

Např. ve filmu Smrt stopařek bych nechtěla být v kůži tý druhý holky, která vyděla co se stalo s kamarádkou a věděla že nemá šanci mu utéct.

Rokio

Nejhorší zločin je rozhodně genocida.