Ondrej01

Jaký živočich se hodí jako ozdoba k akvarijním rybkám? (šneci, ancistrus, atd)

Mám v akváriu 3 sumečky a 3 paví očka. Chtěl bych se zeptat zda nevíte o nějakém pěkném akvarijním živočichovi, kterého bych k nim mohl šoupnout.. mám na mysli třeba šnečka, nějakého mini raka a podobné exotičtější věci. Nemáte nějaký nápad? :) Díky moc.
PS: Šneka nechci, byl to jen příklad 😁

Nejlepší odpověď
briketka10

jak píše BANAN tak ty krevetky
http://akva-krevetky.webno­de.cz/
možná i vodní želvičky, ale to by
musely být ty co by mohly mít i
volnou plochu na výlez a to by
znamenalo velké akvárium :O)
https://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&new­window=1&tbo=d&­q=akva+%C5%BE­elvy&oq=akva+%C5%BE­elvy&gs_l=ser­p.3...114084.123252­.0.124388.19.18­.1.0.0.0.862.3513­.2j13j1j5-1j1.18.0...0.0­...1c.1.3.ser­p.L3cNXUGbOnA

Doplňuji:
teď nevím, jestli se rybičky se želvičkami
snesou navíc jde o krmení, že každý druh
baští něco jinýho..možná by bylo lepší se
poradit ve Zverimexu..

Další odpovědi
BANAN93

kámoš tam má takové malé krevetky :D

Ar

Ondro je potřeba nejprve vědět jak velké je akvárium. Vždy se musí vycházet z podmínek, jaké vyžadují obyvytelé nádrže a ne z toho co my by jsme tam chtěli mít.
Je mnoho lidí, kteří si myslí, že jsou akvaristi a přitom jejich myláčkové jen přežívají, ale rozhodně nežijí.