kulichmulich

Jaký živel máte nejraději?

A zkuste ke svému oblíbenému živlu(můžete i k ostatním) přiřadit nějaké zvíře :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Dane

Voda

Doplňuji:
Ve vodě se cítím jako ryba. :)

Další odpovědi
anonym

Voda

Zvíře? – já…
http://mowla.raj­ce.idnes.cz/nas­tenka#otava1.jpg
Já su ta nezřetelná oranžová skvrna pod pravou rukou háčice…
😉

da ny

Země

Jsem zemské znamení a země je pro mne „bezpečí“ 🙂
hned na to bych volila VZDUCH :)

Doplňuji:
sova, liška, kočka,včela, pes 🙂

http://www.bles­k.cz/clanek/ho­roskopy-astroclanky-astrologie/108775/vel­ky-horoskop-na-rok-2009-podle-zivlu.html

marci1

Voda

Delfín. 🙂

setapouch

Vzduch

Nejkrásnější pohled na svět je od tisíce metrů výš. A tomu odpovídající zvíře? Krtek.

Agneta

Oheň

A na něm na rožni čerta :DDD

briketka10

Země

Na té zemi pelíšek a v něm chrupká
můj milovaný kocourek Ufíček 😁
Doplňuji:
no jo ta zem je mi souzená
Panenka se ve mě ani v mý
ségře nezapře a jak jsme se
jako malý holky rvaly nikdo
by nevěřil..ještěže existuje
ta přitažlivost zemská těch
žďuchanců a herd do zad co
jsme si dávaly, že jsme si až
dech málem vyrazily :)))

Emily13

Vzduch

Doplňuji:
Vzduch spojuje všechny živly. V prospěchu i neprospěchu…
Oheň by bez vzduchu nevzplanul, ale ani by nemohl zničit vše kolem.
Voda by bez vzduchu nebyla okysličená, tudíž by tam nemohly žít živočichové, ale zase by nevznikaly víry, vlny a tsunami.
Země by nebyla bez vzduchu úrodná, ale na druhou stranu, písečné bouře…

Nechápavé

Vzduch

anonym

Země

Doplňuji:
Potkan

Funna

Voda

Doplňuji:
možná proto, že jsem ohnivé znamení a potřebuju schladit…
a zvíře? medůza…dodnes nechápu, jak něco průhledného a rosolovitého, co v sobě nic nemá, může být živé .-)

MrnousakCZE

Oheň

Doplňuji:
firefox :D

lota

Vzduch

Spíš vzduch, ale mám hodně ráda i vodu, vlastně i oheň a nakonec i zemi.:-)

Agneta

Je čert zvíře nebo člověk? Aby to ještě nebyl kanibalismus :DDD

zzzzz

mowlo, fotka jak na občanku:-))) Jsem si musela vzít lupu:-)))

anonym

;-D
Aspoň mne – propříště – poznáš…
;-D