Jaký zdroj použít ka napájení CB radiostanice?

Je možno použít tento zdroj? Zdroj 13,8V=/20A VDR1420 spínaný
Doplňuji:
Přesnější popis zdroje: 13,8V/10A= stabilizace napětí: 10% se zátěží, 5% naprázdno zvlnění 120mV, ochrana proti zkratu a přetížení Rozměry 155×100×47mm/0,85kg Prod na prázdno 25mA

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestli se jedná o radiostanici určenou do vozidla, tak ano. Jde o to, jak dobře je napětí na výstupu zdroje odfiltrované. Přístroje určené pro napájení z akumulátoru bývají na zvlnění napětí citlivé. Chce to vyzkoušet.

Další odpovědi
tom004

Pro CB,kterou používám doma,mám zdroj PAN,model: NT 35 art-nunber 25100,výstupní U 13,8V,2–3A.Na Aukru jich najdete víc,a můžete si vybrat.