barth

Jaký zahradní nábytek na terasu restaurace

Sháním zahradní nábytek na terasu restaurace. Jsme spíš lepší restaurace, takže musí vypadat dobře a musí být pohodlný. Prosím pošlete mi sem Vaše typy. Můžete i to, co máte doma. Předem děkuji.

Odpovědi
hanny 2

Líbí se mi ratanový nábytek,vypadá dobře a je pohodlný.

http://www.rat­tan.cz/ratano­vy-zahradni-nabytek/

plachy

Máme 2 restaurace a penzion. Do penzionu jsme dalli loni nábytek Terassa – terassa.cz. Letos ho dáme na zahrádku k jedné restauraci a příští rok ho plánujeme ho do druhé.

Ex-pert

My máme na zahradě křesla taky z ratanu a jsou pohodlné a pěkně vypadají.

Zdroj: http://www.ob­chody24.cz/zi­dle-kresla-stoly

Luciens

A v jakém stylu je ta restaurace? Ono „lepší“ člověku moc nepomůže. Jste spíše na moderní design nebo hrajete na nostalgiI? Můžete třeba mít kvalitní masivní rustikální nábytek nebo to sladit do provance stylu…nebo jste spíše pro ratanový nábytek? Já osobně jsem pro kvalitní dřevěný nábytek (třeba teak). Přiložím odkaz na stránky, kde jsou dobře rozepsány druhy dřeva + jsou tam různé kolekce podle stylů, takže to taky může posloužit k inspiraci. Snad pomůžu alespoň takhle.

Zdroj: http://www.se­art.cz/rustikal­ni-nabytek-proc-je-tak-popularni-a-43.html

LubosHa

Není to úplně nejlevnější varianta a spíš je to na příjemnější posezení do kavárny, ale umělý ratan je super na údržbu, pohodlný a hodně estetický. Viz např. http://www.teak-shop.cz/umely-ratan-zahradni-nabytek/sedaci-soupravy-umely-ratan/umely-ratan-sestava-beach-mocca-choco.html

Tomikkk

Tady něco málo je http://spokoje­nebydleni.cz/ka­tegorie-produktu/zahrada/

barth

plachy: Napište mi prosím, jak je ten zahradní nábytek, který jste mi dopooručil, bytelný a je opravdu voděodolný, jak píšou na webu?

plachy

Ohledně vody to je asi jako s turistickým oblečením. Na sedácích se dělají kapičky a voda teče po povrchu. říkali nám, že když už to fakt promokne, tak voda proteče skrz a polštáře nezůstanou nasátý vodou a prej pak nehnihou.

plachy

Je to jeden kus, nábytek není montovaný. Po ročním užívání nevrže – nemá co vrzat, když je to jeden kus. Pochopitelně myslím konstrukci. A podle mě je určitě.

barth

plachy děkuji za doporučení a odpovědi na mé dotazy na zahradní nábytek. PS příští týden jedu do Prahy, tak se stavím v terasse okouknout nábytek naživo, už jsem s nima domluvenej

barth

Děkuji za odpovedi. Díval jsem se na obojí. Víc se mi líbí terassa.cz. Má pro mě moderní design a to se mi do naší restaurace hodí víc.