kacka2003

Jaký vztah k němu mám?

Moje mamka má sestřenici a její dcera má dítě-chlapečka.Jaký vztah k němu mám?
Doplňuji:
Mám k němu vůbec nějaký vztah? Matka chlapečka je moje sestřenice z druhého kolena.:)

Nejlepší odpověď
Alesh

příbuzenský 🙂

To myslíš, že pro každý příbuzenský vztah existuje nějaké pojmenování? 😉 Prostě budeš „poloviční teta přes koleno“.

Další odpovědi
Awe

já bych řekl že žádný.Už ta setřenice od mamky je nic

anonym

Buď kladný, nebo záporný. Rodinný vztah už je to přes tolik kolen, že se to nepočítá.

Kelt

Jestli tomu dobře rozumím, matka nebo otec tvojí matky a matka nebo otec í sestřenice tvé matky jsou sourozenci.
Její dcera , je vnučka té babičky dědečka, co nejsou tvoji, zatímco ty jsi vnuk svého dědečka a babičky, takže to dítě je jejich pravnuk. K tobě není asi v žádném jmenovaném vzahu, To ale neznamená, že mu budeš ubližovat. Měl by si k němu mít pěkný vztah. Ale kdyby ten chlapeček měl sestru a ty by sis jí chtěl vzít, tak nevím, zda by ti to povolili. To je několik generací, asi ano.