Jaký vzorec použít v tab. programu (OO)?

Hodnoty ve sloupci ► 1,0,3,2,3,3,5.
Chci k hodnotám přiřadit číslo 1–7, kde nejvyšší číslo je u nejvyšší hodnoty, u shodných hodnot stejné pořadové číslo a u nejmenší hodnoty je nejmenší číslo. Vpřípadě změny honoty v buňce ae změní i pořadové číslo.
Asi takto:
1(2)
0(1)
3(4)
2(3)
3(4)
5(5)

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

jestli to číslo v závorce je pořadí velikosti hodnot,tak na seřazeni je funkce LARGE
Doplňuji:
…ale ta najde hodnotu podle poředí,to znamená druhou největší,třetí,vra­cí n-hodnotu,jinou funkci pro seřazení jsem tam nenašel,pomáhal jsem si pomocnými sloupci,dělal jsem to dost často…