Tw!st

Jaký výsledek jste obdrželi v tomto testu?

Našel jsem nějaký starší test který rozezná vaší osobnost. U mě to i z části byla pravda. Který portrét jste si vybrali a hodí se popis na vás? http://ografo­logii.blogspot­.cz/2007/11/on­line-test-poznejte-svou-skrytou-tvar.html
Jinak jak si mám vysvětlit syndrom ředitele zeměkoule? A chápu správně že Popření je to, co na tu danou osobu která si ten portrét vybrala vůbec nepasuje?

Odpovědi
arachis

Mě neděsil žádný, ale přesto jsem si vybrala B, trochu mi připomínal osobu, kterou nemám ráda, Výsledek? Mám potlačené agresivní sklony, a kdo nemá? Jinak by asi vraždil každý 2× denně. Jo a hyperaktivní určitě nejsem. Takové testy jsou fakt jen na pobavení .

mosoj

Mě tyto obrázky neděsí. Takže co ?

anonym

mě děsí tvůj avatar

Malina55

C-katatonik. Docela to pasuje. Pokud tomu dobře rozumím tak popření je to k čemu se upínáme a jak se chováme. Snažíme se tím nevědomky potlačit své sklony ať už dobré či zlé i když někdy vyjdou docela dost najevo.