Avatar uživatele
novottom

Jaký vysavač zvolit?

Rozmýšlím se, jaký vybrat typ vysavače, jestli robotický, který vše vysaje sám, klasický nebo zvolit centrální vysavač ( http://www.cen­tralnivysavace­.cz/ ). Jelikož hodláme rekonstruovat, je možné použít všechny tři možnosti.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jikra, franku před 4438 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Kdybych si já mohla vybrat a měla na to – volila bych centrální.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nikkol

páni, mít tak centrální vysavač, to by bylo:-)
ten robotickej mi přijde nanic.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

robotický vysavač nevysává zrovna nejkvalitněji, zvlášť když jíte jako … 😁 😁 😁

Podle mě je nejlepší nějaký vodní, že Vám ten koberec i vypere. Ale horší je to se schnutím v zimě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Urcite centralni. Z pytlikovych prece jen dochazi k uniku malych castecek a jejich vireni po mistnosti. Vodni jak pise Michal Kole ok, ale zase kdo chce pokazde vysavac myt. Centalni ma jen jedno minus a to je cena, ale taky to ticho pri vysavani stoji za to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Johny_r

Robotický vysavač je super věc, ale nenahradí klasický/centrální. Být Vámi, tak si každopádně zavedu centrál. K tomu bych si koupil robota na každodenní úklid. Naprogramujete ho, aby zametl (je to spíš koště než vysavač) když nejste v práci a budete mít uklizeno pořád. Výkon robota samozřejmě závisí na členitosti terénu a površích. Na plovoucí podlahy je super (samozřejmě nějaký kvalitnější). A na větší úklid jednou za čas určitě centrál.
Pokud máte koberce, je dobré je jednou za čas vyprat nějakým vodním, ale ze zkušenosti vím, že to nakonec stejně dělat nebudete.

Takže shrnuto: určitě centrál a k tomu koupit robota.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

www.vysavce-domacnost.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Derrynka

Ahoj, pěkný den, máte prosím tip na kvalitní bezšňůrový vysavač? Docela dlouho ho sháním a pořád nevím, jaký vybrat. Budu moc ráda za zkušenosti…

Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2205 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek