novottom

Jaký vysavač zvolit?

Rozmýšlím se, jaký vybrat typ vysavače, jestli robotický, který vše vysaje sám, klasický nebo zvolit centrální vysavač ( http://www.cen­tralnivysavace­.cz/ ). Jelikož hodláme rekonstruovat, je možné použít všechny tři možnosti.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Kdybych si já mohla vybrat a měla na to – volila bych centrální.

Další odpovědi
Nikkol

páni, mít tak centrální vysavač, to by bylo:-)
ten robotickej mi přijde nanic.

Michal Kole

robotický vysavač nevysává zrovna nejkvalitněji, zvlášť když jíte jako … 😁 😁 😁

Podle mě je nejlepší nějaký vodní, že Vám ten koberec i vypere. Ale horší je to se schnutím v zimě.

casey

Urcite centralni. Z pytlikovych prece jen dochazi k uniku malych castecek a jejich vireni po mistnosti. Vodni jak pise Michal Kole ok, ale zase kdo chce pokazde vysavac myt. Centalni ma jen jedno minus a to je cena, ale taky to ticho pri vysavani stoji za to.

Johny_r

Robotický vysavač je super věc, ale nenahradí klasický/centrální. Být Vámi, tak si každopádně zavedu centrál. K tomu bych si koupil robota na každodenní úklid. Naprogramujete ho, aby zametl (je to spíš koště než vysavač) když nejste v práci a budete mít uklizeno pořád. Výkon robota samozřejmě závisí na členitosti terénu a površích. Na plovoucí podlahy je super (samozřejmě nějaký kvalitnější). A na větší úklid jednou za čas určitě centrál.
Pokud máte koberce, je dobré je jednou za čas vyprat nějakým vodním, ale ze zkušenosti vím, že to nakonec stejně dělat nebudete.

Takže shrnuto: určitě centrál a k tomu koupit robota.

anonym

www.vysavce-domacnost.cz

Derrynka

Ahoj, pěkný den, máte prosím tip na kvalitní bezšňůrový vysavač? Docela dlouho ho sháním a pořád nevím, jaký vybrat. Budu moc ráda za zkušenosti…

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.