Jaký vysavač zvolit?

Rozmýšlím se, jaký vybrat typ vysavače, jestli robotický, který vše vysaje sám, klasický nebo zvolit centrální vysavač ( http://www.centralnivysavace.c z/ ). Jelikož hodláme rekonstruovat, je možné použít všechny tři možnosti.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kdybych si já mohla vybrat a měla na to - volila bych centrální.

Další odpovědi:

Bronzový

páni, mít tak centrální vysavač, to by bylo:-)
ten robotickej mi přijde nanic.

Zlatý

robotický vysavač nevysává zrovna nejkvalitněji, zvlášť když jíte jako .... :-D :-D :-D

Podle mě je nejlepší nějaký vodní, že Vám ten koberec i vypere. Ale horší je to se schnutím v zimě.

Bronzový

Urcite centralni. Z pytlikovych prece jen dochazi k uniku malych castecek a jejich vireni po mistnosti. Vodni jak pise Michal Kole ok, ale zase kdo chce pokazde vysavac myt. Centalni ma jen jedno minus a to je cena, ale taky to ticho pri vysavani stoji za to.

Pokročilý

Robotický vysavač je super věc, ale nenahradí klasický/centrální. Být Vámi, tak si každopádně zavedu centrál. K tomu bych si koupil robota na každodenní úklid. Naprogramujete ho, aby zametl (je to spíš koště než vysavač) když nejste v práci a budete mít uklizeno pořád. Výkon robota samozřejmě závisí na členitosti terénu a površích. Na plovoucí podlahy je super (samozřejmě nějaký kvalitnější). A na větší úklid jednou za čas určitě centrál.
Pokud máte koberce, je dobré je jednou za čas vyprat nějakým vodním, ale ze zkušenosti vím, že to nakonec stejně dělat nebudete.

Takže shrnuto: určitě centrál a k tomu koupit robota.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.