kablik

Jaký vyhledávač se nejčastěji používá /mimo Google/ na slovenském internetu?

Mají tam něco podobného jako my Seznam.cz? díky za poučení…

Nejlepší odpověď
Tombik

  1. www.zoznam.sk
  2. www.azet.sk
  3. www.centrum.sk
  4. www.superzoznam.sk

dále pak:

Aktuálny, Atlas, Atriniti, Best, Centrum, Dunco, EXO, FIND, Hladat, Chaoos, Inet-Zone, Jopek, Katalóg, Katalog.sk-fun.sk, Kdeje, Link, Locator, Morfeo, Naj, Najdes, Najdi, Netportál, Orangeportal, Portál Slovakia, Pozri, Superzoznam, Surt, Vševedko, Vyhladavac, Webfast, Weblinks, Webstranka, WLW.sro, @Worker Search Engine, @Worker Search Engine – Directory, @Worker Search Engine – Počasie, Xsite, Zoznam,

Zdroj: http://vyhleda­vace.unas.cz/slo­venske.php

Další odpovědi
SajmonModer

Jj, mají www.zoznam.sk

franku

Google,seznam

kablik

ajaj, Tombíku díky, na první čtyři se určitě podívám…

Tombik

Není zač 😉