bobasika

Jaký vybrat zastřihávač vlasů?

Chci chlapovi koupit nový zastřihávač vlasů, ale nevyznám se ve výrobcích. Cenovou přesdtavu mám kolem 1000kč, poradte mi jaký je dobrý, děkuji

Odpovědi
gecco

Mám už ´pár let´ předchůdce tohoto http://zastri­hovace.heureka­.cz/philips-hc5450-80/specifikace/#text – a naprostá spokojenost (aku umožňuje bezpečné použití i ve vlhkém prostředí (ve vaně), stříhá vlasy i vousy…
Jediné, co jsem zatím musel řešil byl aku – asi před pěti lety jsem jej vyměnil, jinak je naprosto bezproblémový.