Chicony

Jaký vybrat tréninkový plán ?

Zdravím, doufám že mi z vás zde někdo poradí a bude mít popřípadně zkušenosti :)

Víte četl jsem, že odborníci nám radí cvičit hodinu denně, což se mi zdá příliš moc tedy aspoň pro mne ani nevím co bych dělal :/ Právě proto jsem jsi našel tréninkový plán na jedné stránce zahranující dny ( po, st, pa) Řidím se podle něho ktratší dobu odkaz zde: http://domaci­posilovna.cz/tre­ninkove-plany/domaci-split-trenink-s-cinkami-zamereni-na-svalovy-objem-a-silu/ Takže se chci zeptat zda nějak záleží na výběrů tréninkového plánu, prosím kdo má nějaké zkušenosti, kdyby někdo pomohl tak bych byl rád :) Jo a taky jak dlouho bych jse měl tím tréninkovým plánem řídit abych jsi třeba něco nepoškodil snad chápete jak to myslím :)

Odpovědi
Dane

Nejlépe ti poradí trenér ve fitku. Sestavit takový plán není úplně jednoduché. Odvíjí se totiž od několika faktoru např. výška, váha, pohlaví, aj. Důležité je taky stanovit si nějaký cíl. Myslím to, čeho bys chtěl dosáhnout (zhubnout, nabrat, rýsovat, atd.)?

Nazdar Bazar

Zkus se pro inspiraci podívat i tady:http://www.stre­am.cz/porady/zpat­kynavrchol