bubak

Jaký vybrat dárek pro kamarádku(17 let).

Potřebuji návrhy na nějaký dárek který potěší a dá se sehnat bez potíží:).
Rozhodně bych nechtěl návrhy jako něco od Channelu atp..

Předem děkuji
B.
Doplňuji:
Záliby Koně,motorky,tenis.
Květina neurazí :) ,ale potřeboval bych něco co přetrvá:)
Stačil by seznam věcí např : auto, kolo, zmrzlina, piškoty(toto je jen demonstrace, protože jsem opravdu bez nápadů:( )

Nejlepší odpověď
petruse369

Podle motorek a tenisu vypadá na ne úplně dívčí typ… Ale koně k tomu zas vedou.. Každou myslím potěší i nápaditý šperk.. stříbrný přívěsek ve tvaru podkovy, pneumatiky, tenisové rakety… to je to se hned nabízí. Potom mě napadá, pokud motorku má, mě osobně potěšila pěkná samolepka, kterou mám na nádrži svého oře 🙂 Nebo sada tenisových míčků, které fixem popíšeš.. vtipně, mile, narozeninově. Jejich kvalitě to určitě neubere. Můj kamarád mi dal vloni diář, krásnej, ráda si do něj zapisuju… a pokud nechceš řezanou květinu, která trvá krátce, kup nápaditou stálici.. žádnou orchidej, nebo kalanchoe, kterých je v každém bytě mraky, ale třeba masožravku, zajímavý kaktus nebo sukulent, o který by se mohla starat 🙂 Napiš mi pak, jestli ti něco pomohlo ;)

Další odpovědi
M.

Nevíme, co má ráda.
Ale snad žádnou ženu neurazí květina :)

Drap

to je snadné . Kup koně, popřípadě motorku, nebo slušnou tenisovou raketu. Při malém rozpočtu třeba jen tenisák.