škubánek

jaký vliv může mít islám na život obyvatel?

díky

Nejlepší odpověď
baghira

Omezující – jako každé jiné náboženství.

Jsou-li ta omezení ku prospěchu nebo na škodu, to je relativní.

Další odpovědi
Danča84

Destruktivní. Muslimská (zatím) menšina v západním světě nevěstí nic dobrého. Začíná to tak, že mladí muži opustí arabský svět pod záminkou studia. Některým dívkám se snědí a alespoň ze začátku galantní muži líbí a toho oni zneužívají. Ty naivní dívky si vezmou za ženy a nastane teror – žádné minisukně, jen dlouhé a šátek na hlavu. Žádné Vánoce, od svatby se bude modlit k aláhovi. A neposlušnost tvrdě potrestat. Pomuslimštělé ženy budou rodit další muslimy a komunita se postupně rozrůstá. Jejich dcery se budou moci vdát zase jen za muslima, jejich synové si budou brát další západní naivky. Každý až na pár naivních multikulti bláznů si asi domyslí, co by následovalo, pokud by se v západní kultuře muslimské náboženství rozmohlo natolik, že by se k moci dostali jeho vyznavači.
Proto nemohu než varovat svobodné dívky. K dívce z křesťanské společnosti se hodí pouze stejně vychovaný muž! A pokud by o vás někde projevil zájem nějaký „krásný a galantní prince of Persia“, s klidným svědomím ho pošlete kamsi. Ať už do zadní části těla, nebo raději zpátky na východ, kam patří. Jedině tak, pokud tohle pochopí všichni lidé ze západní=křesťanské společnosti, ubráníme svůj životní styl, svou kulturu, a v mnoha případech i svůj život! (Mluvím z vlastní zkušenosti, sama jsem měla tu čest s jedním takovým. Naštěstí „zaútočil“ již na druhé schůzce, vzal mě k nim do mešity, dal mi nějaké islámské bláboly. Hned poté co jsem je s pobavením dočetla jsem je hodila do smetí a onoho mládence již víckrát neviděla, telefon jsem mu nezvedala… Kdoví kde bych teď byla, pod kterými kytkami spala!)