misus

jaký vliv ma rock na mládež? díky

Nejlepší odpověď
anonym

Asi takový jaký vliv měl jazz na válečnou generaci.Každá mládež má svou hudbu,styl a k tomu patřičné propriety…Většina se z toho vylíže celkem v pohodě.Najdou si partnera(y) ,založí rodinu a s nostalgií si pouští tu svou muziku a vzponmínají…Osobně si myslím,že rock má zdrcující vliv na mládež-neboť má tendenci přetrvávat.Např.já v tom frčím dodnes.Učím své dospělé děti poslouchat AC/DC,Led Zeppelin,Deep Purple,Roling Stones,Joe Cockera atd. a doufám,že to bude mít opravdu trvalé následky…:D

Další odpovědi
Damiana

Sex, drogy a rockenroll – v tom je všechno!
Jen podívej, jaký to má vliv na kolegyni Amie – když právě díky rocku zjistila, jak je mužské pohlaví skvělé! 😁

Amie

Já díky němu našla skvělé kluky díkyž nim jsem konečně po dlouhé době štastná a zjistila jsem jak je mužské pohlaví úžasné.

arygnoc

pokiaľ hovoríte o ROCKU ( http://heureka­.tym.sk/vys.php?vol­ba=3&book=r&vy­pis=1&dotaz=rock ), tak je v pohode.
Pokiaľ hovoríte o DNEŠNOM rocku: ak mám posudzovať podľa dnešnej mládeže (podľa toho, aká je), tak to, čo ju ovplyvňuje, pravdepodobne moc kladný vplyv na ňu nemá (nechytajte ma za slovo, ja viem že ani dnešná mládež nie je iná ako my, keď sme boli mladí, len má iné možnosti [môže byť agresívnejšia, veď byť deti je tak odporné, nie?, hlúpejšia – koho baví škola? a iné …jšia]. A netvrdím že všetci sú ZLÍ, iba tí horší akosi vyčnievajú).

Michal Kole

Pokud hrají na elektrickou kytaru, a mají „mikroporty“ tak, se alespoň budou na koncertu hýbat a nebudou obézní.