Melkor

Jaký vliv má hudba na mozek

Zdravím, pokud se jedná o pomalé a „normální“ písně, tak si dokážu představit co to dělá s mozkem. Ale zajímalo by mě, jaký vliv má na mozek například tekno http://www.you­tube.com/watch?v=zqPHsm2­cGmo , http://www.you­tube.com/watch?v=zqPHsm2­cGmo například v tom druhém, ty obrázky… Co je to za symboliku? Co tato hudba udělá s vaším mozkem a může ho třeba poškodit?

Nejlepší odpověď
Awe

Možná teď spoustu lidí naštvu, ale… Tohle nemá s hudbou absolutně nic společného. Nevadí mi žádný styl ale tomuhle se prostě nedá říkat hudba

Další odpovědi

http://www.vi­deacesky.cz/na­vody-dokumenty-pokusy/skrillex-energie-zvuku-a-drop
Tady je to vysvětlováno u dubstepu.

Rocker

Tohle není hudba,ale rámus.Mě by to nejspíš mozek vystřelilo z hlavy.

iceT

Tohle ti spolehlivě mozek vypláchne,souhlas s ostaními podobnými odpověďmi…

marci1

Tuto „hudbu“ cítíte nejen sluchem, ale i celým tělem. Ale myslím, že většině lidem z toho není dobře. Je to jakoby nevolnost v autě, na kolotočích. Pro mě to tedy rozhodně příjemné není. ☹

Lutagame

Tuto na mozku ti nic špatného neudělá ale spíš nastartuje ! podobné rychlé za sebou jdoucí zvuky myslim takový to „tuc tuc tuc " používají sportovci před výkonem třeba na běhy apod . aby svůj mozek nastartovali mají sluchátka a brýle v brýlích jsou led žárovky a ty rychle za sebou blikají a sluchátka kde de hudba podobná technu nastartuje je to a pak mají lepší výkony protože mozek už mají "rozhýbaný“ sám sem si to zkoušel a zbystřuje to i smysly ,podobné jako když seš na discu svítí na tebe světla a běží techno