Agneta

Jaký vánoční trh byste doporučili?

Byli jste někdo na vánočním trhu v Drážďanech? Má tam být údajně (kromě těch velkých)„stře­dověký“ ve „Stallhofu“, prý jak ve „filmové pohádce z DEFY a Barrandova“.

Nejlepší odpověď
gecco

Masochistko…
;-DDD
Byl jsem tam jednou – dobrý glühwein, dobrá stollen – ale všude davy a davy (Němců, Čechů, Poláků…).
Dal jsem si kousek štóly, pár pohárků svařáku (měl jsem odvoz) a vypadnul jsem…

Další odpovědi
ivzez

Mně se moc líbil předvánoční Salzburg (celé
centrum), vánočním trhům bych se vyhnula …

ten který je

Rád bych se podíval do Vídně.Vánoční trhy v Praze jsou ostudou – bábušky a ruské čepice,do toho na věčně rozkopaném Václavském náměstí dealeři drog z Afriky a kapsáři z Rumunska.Opravdu děs běs.

Lamalam

V Drážďanech na ván. trzích jsem byla dvakrát, je tam strašně moc lidí. Chodím raději do Oberwiesethalu, mám to pěšky asi 300m. Je to tam komorní a podstatně méně kyčovité než v Drážďanech. Ve zdroji toho o Vánočních trzích v Německu najdeš víc.

Zdroj: http://www.we­ihnachtsmaerkte-in-deutschland.de/

lota

Taky o nějakém uvažuji – Drážďany, Vídeň, Norimberk, Budapešť, Krakov. Aktuálně se dají pořídit i ve slevách, nabídka je lákavá: http://amplion­.centrum.cz/tag/ad­ventni-trhy

anonym

Jsem občan této země, tedy čech a neměl bych čas ani pomyšlení jezdit na vánoční trhy do ciziny a ještě ke skopčákům.V našich městech jsou vánoční trhy moc hezké a ty naše Plzeňské obzvlášť.

Agneta

Jugar >>> Tak ty jsi tedy čech…a prosímtě jaké národnosti? Můžeš být Slovan, Germán nebo Kelt, případně Cikán – ale ty jsi čech, no dobře…takže čech a né Cikán :DDD

anonym

Petro 15 čili Agneto,pleteš si národnosti s původem původu,ale to hodím za kebulu,tvoje otázka měla znít takto:Byli jste někdo na vánočním trhu v Drážďanech?Já ti odpověděl na otázku,který vánoční trh byste mi doporučili a neřeším tu tvoje splíny.Jsi prostě nejlepší,to tu všeci víme,máš to krásně uvedeno na profilu zde:
„Holky, je důležitý s kým spíte“
„Jsou holky a holky; jsou holky jako já, a ty ostatní (chuděry), no a ty druhý to mají prostě těžký“
„Jako já vím, že to všichni víte, ale prostě jsem hrozně chytrá a hodně lidí neví o čem se se mnou bavit, si myslí, že jen o hadrech a mejkapu“
„Vem si mašli aby tě našli“......
......
Já mám čerta v krvi, anděla v srdci, a absolutní šílenství v hlavě. Kdo se naposledy směje, ten myslí moc pomalu :DDD
Ale jelikož mám licenci na chytrost, tak se mně můžete ptát na cokoliv. Vaše moc drahá ♥Agneta♥ :DDD

Agneta

Ale Jugárku…nevím proč se rozčiluješ. Vytrhnul jsi to z kontextu abych vypadala hloupě, jen se přiznej. Ty mně chceš mít jen hloupou a nebereš mně vážně.
A že si pletu národnosti? To nemůže platit dokud mluvíš o skopčácích.
Měl by ses polepšit:DDD

Agneta

A každý vidí, jak jsi ošklivý…:DDD

Agneta

Jugar, a snad nepiješ to vaše skopčácké pivo(plzeňské)z va­šeho skopčáckého pivovaru? Teď máme Evropskou Unii, a ty jsi její občan – společně se skopčáky:DDD

Agneta

vždyť ty neznáš ani český pravopis – ja sem wžticky šikala, še ty seš skopčak, še neumyš česki:DDD

gagaga

a co mam pak rikat ja ? :)
stara skopcacka :)
agnetko, jedte se do tech Drazdan podivat ..
budete chodit sice 10 cm krucky..jako husicky v davu, ale stoji to za ..
v Nemecku jsou ty " Weihnachtsmarkty " hodne popularni ,tak plno je uplne vsude ..
uzijte si, a pak napiste

  • iv-

http://www.we­ihnachtsmarkt-dresden.net/

Agneta

tak jó, díky :D

Agneta

gecco >>> a tos byl na tom malém ve Stallhofu?

gecco

Upřímně – měl jsem tam namířeno, ale díky nahuštění lidstva jsme si nakonec jen prošli Altmarkt.