Stříbrný

Jaký vánoční trh byste doporučili?

Byli jste někdo na vánočním trhu v Drážďanech? Má tam být údajně (kromě těch velkých)"středověký" ve "Stallhofu", prý jak ve "filmové pohádce z DEFY a Barrandova".

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Masochistko...
;-DDD
Byl jsem tam jednou - dobrý glühwein, dobrá stollen - ale všude davy a davy (Němců, Čechů, Poláků...).
Dal jsem si kousek štóly, pár pohárků svařáku (měl jsem odvoz) a vypadnul jsem...

Další odpovědi:

Stříbrný

Mně se moc líbil předvánoční Salzburg (celé
centrum), vánočním trhům bych se vyhnula …

Zlatý

Rád bych se podíval do Vídně.Vánoční trhy v Praze jsou ostudou - bábušky a ruské čepice,do toho na věčně rozkopaném Václavském náměstí dealeři drog z Afriky a kapsáři z Rumunska.Opravdu děs běs.

Zlatý

V Drážďanech na ván. trzích jsem byla dvakrát, je tam strašně moc lidí. Chodím raději do Oberwiesethalu, mám to pěšky asi 300m. Je to tam komorní a podstatně méně kyčovité než v Drážďanech. Ve zdroji toho o Vánočních trzích v Německu najdeš víc.

Zdroj: http://www.weihnachtsmaerkte-i n-deutschland.de/

Pokročilý

Taky o nějakém uvažuji - Drážďany, Vídeň, Norimberk, Budapešť, Krakov. Aktuálně se dají pořídit i ve slevách, nabídka je lákavá: http://amplion.centrum.cz/…

Jsem občan této země, tedy čech a neměl bych čas ani pomyšlení jezdit na vánoční trhy do ciziny a ještě ke skopčákům.V našich městech jsou vánoční trhy moc hezké a ty naše Plzeňské obzvlášť.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Agneta

Jugar >>> Tak ty jsi tedy čech...a prosímtě jaké národnosti? Můžeš být Slovan, Germán nebo Kelt, případně Cikán - ale ty jsi čech, no dobře...takže čech a né Cikán :DDD

anonym

Petro 15 čili Agneto,pleteš si národnosti s původem původu,ale to hodím za kebulu,tvoje otázka měla znít takto:Byli jste někdo na vánočním trhu v Drážďanech?Já ti odpověděl na otázku,který vánoční trh byste mi doporučili a neřeším tu tvoje splíny.Jsi prostě nejlepší,to tu všeci víme,máš to krásně uvedeno na profilu zde:
"Holky, je důležitý s kým spíte"
"Jsou holky a holky; jsou holky jako já, a ty ostatní (chuděry), no a ty druhý to mají prostě těžký"
"Jako já vím, že to všichni víte, ale prostě jsem hrozně chytrá a hodně lidí neví o čem se se mnou bavit, si myslí, že jen o hadrech a mejkapu"
"Vem si mašli aby tě našli"......
......
Já mám čerta v krvi, anděla v srdci, a absolutní šílenství v hlavě. Kdo se naposledy směje, ten myslí moc pomalu :DDD
Ale jelikož mám licenci na chytrost, tak se mně můžete ptát na cokoliv. Vaše moc drahá ♥Agneta♥ :DDD

Stříbrný

Agneta

Ale Jugárku...nevím proč se rozčiluješ. Vytrhnul jsi to z kontextu abych vypadala hloupě, jen se přiznej. Ty mně chceš mít jen hloupou a nebereš mně vážně.
A že si pletu národnosti? To nemůže platit dokud mluvíš o skopčácích.
Měl by ses polepšit:DDD

Stříbrný

Agneta

A každý vidí, jak jsi ošklivý...:DDD

Stříbrný

Agneta

Jugar, a snad nepiješ to vaše skopčácké pivo(plzeňské)z vašeho skopčáckého pivovaru? Teď máme Evropskou Unii, a ty jsi její občan - společně se skopčáky:DDD

Stříbrný

Agneta

vždyť ty neznáš ani český pravopis - ja sem wžticky šikala, še ty seš skopčak, še neumyš česki:DDD

Bronzový

gagaga

a co mam pak rikat ja ? :)
stara skopcacka :)
agnetko, jedte se do tech Drazdan podivat ..
budete chodit sice 10 cm krucky..jako husicky v davu, ale stoji to za ..
v Nemecku jsou ty " Weihnachtsmarkty " hodne popularni ,tak plno je uplne vsude ..
uzijte si, a pak napiste
-iv-
http://www.weihnachtsmarkt-dre sden.net/

Stříbrný

Agneta

tak jó, díky :D

Stříbrný

Agneta

gecco >>> a tos byl na tom malém ve Stallhofu?

Zlatý

gecco

Upřímně - měl jsem tam namířeno, ale díky nahuštění lidstva jsme si nakonec jen prošli Altmarkt.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.