Petra09

Jaky vam nejvic vyhovuje mobilni operator?

Nejlepší odpověď
MacChill

T-Mobile

Další odpovědi
franku

Mě nejlíp vyhovuje Vodafone,protože byli a možná i jsou nejlepší a protože to používá nejvíce lidí kolem mě.Pro ten zbytek mám T-Mobile.

pusinka50

Mám T-Mobile a pocit, že T-Mobile má nejlepší pokrytí, dobrý signál a také vždy na chalupě v Jižních Čechách mám signál, zatímco třičtvrtě vesnice ho nemá

dudu

Používám dvousimkový mobil osazený kartami T-mobile a Vodafon. Mám pocit, že v oblastech se slabším signálem je Vodafon spolehlivější.

Ondrej01

T-Mobile.. ňaňaňaňaňam

terry

To nelze jednoznačně říct.
Protože jednotlivé skupiny, (firmy) mají možnost mít individuální tarify a služby. Ty jsou výrazně výhodnější, než nabídka odperátora jednotlivci.

Heřman

T-mobile mám ho dlouho a jsem s ním hodně spokojený.

briketka10

T-Mobile mám v jednom mobilu, který nejvíc používám/levný podnikový rodinný paušál/ ve druhém mobilu mám nabíjecí SIM Vodafone a třetí mobil používám s tím prvním jako budík..

anonym

Mně by vyhovoval ten,který neokrádá,ale takový ti není a nebude!