Avatar uživatele
Anizbor

Který ústní přípravek doporučíte na krvácivost dásní?

Zuby mám v pořádku, ale někdy mi krvácí dásně při čištění nebo při skusu tvrdší potraviny. Užívám lék na ředění krve Pradaxa. Listerine mi moc nepomáhá, více Jox, je něco lepšího, ústní voda, zubní pasta apod.? Děkuji předem za rady, Ani

Zajímavá 0 před 2987 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Léky na ředění krve snižují její srážlivost, aby se předešlo tvorbě trombů (sraženin) v krevním řečišti. Takže ta krvácivost je přirozeným vedlejším účinkem. Obávám se, že používání přípravků pro vnější použití s tím asi nepohne, ale možné to je. Zeptejte se v lékárně, nebo radši doktora.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Zuby nekrvácí. Vždy dásně. Nejsou v pořádku, ne že to je normální při Pradaxe !!!
Každý zubař řekne používat zubní pastu Paradontax a ústní vodu Cordosyl. Začal bych ji používat hodně rychle. Záchrana zubů při paradentóze je hódně drahá a pojišťovna nic neplatí ! Moji známou to přišlo na 20 000 Kč. Přišla o tři zuby zbytek jí zachránili. + dalších 12 000 za můstek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Šalvějový extrakt z lékárny, snad se ještě vyrábí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Norei

Zubní pasta s Aloí pravou (Barbadensis Muller) obsahuje přírodní enzymy, které účinně regenerují dásně. Tím se krvácivost dásní zastaví a současně se zastaví i obnažování krčků. Pro komplexní ochranu zubů a celé ústní dutiny je dobré kombinovat se zubní pastu s mikrostříbrem. Ráno používám tu s aloí a večer tu se stříbrem. Stříbro v ústní dutině během noci zabraňuje množení bakterií a tím i vzniku zubního kazu.

před 2980 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek