postcd

Jaký upgrade počítače potřebujete?

já bych bral 4 HDD, každý o kapacitě 4tb.
2 bych dal do raidu1 do mého PC a měl bych na tom svoje média na jednom místě. Pak dlaší 2 HDD bych dal do externího HDD boxu připojitelného pomocí USB. Občas bych tyto dvě úložiště vzájemně synchronizoval. Problém je, že by mi to muselo spadnout z nebe, jelikož 15,000 Kč do toho nevrazím

Nejlepší odpověď
Quimby

K čemu proboha?
Co máš na PC, že ti zabírá 16tb?

Nejlepší je systém SSD pro systém a pár dat, na zbytek klasickej HDD.

Další odpovědi
jáára

Čím víc místa, tím větší bordel… mám celkem pod 2TB a všechno plný.
mám starší C2Q, ale upgrade teď nebude dlouho žádnej. pak až nový počítač