Hakunamatata

Jaký účinek na mne asi bude mít vypiti šťávy ze dvou celeru? Celkem mají přes 2 kg.

Nejlepší odpověď
anonym

Neptej se, vypij to, a potom dej vědět.
Doplňuji:
Ještě by mne zajímalo, proč tu šťávu hodláš pít. To tě jenom tak napadlo? Celer je znám jako jeden z nejlepších čističů organizmu. Rozhodně ale považuji za daleko rozumnější si ráno po snídani ukrojit centimetrový plátek a ten sníst. Trávicímu traktu to velmi prospěje. Pití šťáv je takový porevoluční módní výstřelek. Zdaleka ovšem není účinnost zeleniny a ovoce jenom ve šťávě. Proto se mi zdá lepší konzumovat je ve své přirozené podobě. Šťávičky a ovocné kašičky mi připadají logické u mrňat.

Další odpovědi
beer

Jednorázovým použitím žádného významného účinku nedosáhneš.
Ovocné a zeleninové šťávy se používají dlouhodobě cca 1/4litru denně, teprve pak účinkují ))

Zdroj: http://www.svet-potravin.cz/cla­nek.aspx?id=1687