Jaký účinek má poslech rádia při práci?

Náš šéf nám koupil odolný rozhlasový přijímač. Na rozhl. stanici se shodneme; po 12. dáme dechovku, pak třeba Impuls nebo něco moderního podle nálady. Jak to máte zařízené v práci Vy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

S kolegyní jsme si vždy pouštěli něco rázného,dynamického,prostě aby nám práce odsýpala od ruky...

Další odpovědi:

Bronzový

Ráno otevřu oči/někdy ani to ne/a pouštím něco co hraje.Pak jdu do práce a než rožnu už to zase hraje atd.Já tu muziku k práci prostě potřebuju a nejen k práci.Bez hudby nejsem schopná doma ani uklidit.

Zlatý

Bez rádia ani ránu.
I tady mám jako kulisu rádio.

Zlatý

Myslím, že záleží na tom, co se dělá. Když jsem chodila na brigádu balit ložiska do krabic, pouštívali jsme si Frekvenci a bylo to fajn, u toho tlachání to dobře utíkalo. Naproti tomu třeba když potřebuju něco napsat (dopis, překlad, článek, cokoli), tak si k tomu rádio pustit nemůžu, rozptylovalo by mě. Jedině něco beze slov nebo v jazyce, kterému absolutně nerozumím :)

Bronzový

to vám řeknu mooooc ráda jak to máme zařízené my. Jednou ráno jsem přišla do práce a na stole v šatně leželo naše milované rádio a přes něj obrovský papír s nápisem ZÁKAZ POUŽÍVÁNÍ. Prý že kvůli nám za něj nebude platit poplatky. A šlusjulius.

Stříbrný

Což je hloupost pokud máte poplatek zaplacený doma je jedno kde jej máte příjimač položený.Nakonec zeptejte se na poště.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2413
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.